ÇAĞDAŞ FORKLİFT, HYUNDAİ İSTİF MAKİNALARININ

İSTANBUL ANADOLU YAKASI, KOCAELİ, SAKARYA'DAKİ

SATIŞ VE YEDEK PARÇA BAKIM ONARIMI YAPAN

TETAŞ YETKİLİ SERVİS VE BAYİSİDİR.

Çağdaş Forklift, Hyundai makinalarının İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli ve Sakarya’da satış, yedek parça bakım ve onarımında Tetaş yetkili servis ve bayisidir. Çağdaş Forklift; Hyundai, Jungheinrich, Still, Toyota, Hyster, Komatsu ve diğer birçok marka ve forkliftlerde Türkiye ve İstanbul genelinde tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

Çağdaş Forklift tüm bu araçlara bakım sonrası sunduğu garantiyle sektördeki farkını ortaya koymuştur. Çağdaş Forklift Hyundai marka forkliftlerin sıfır satışını gerçekleştirmektedir.

Gıda, ambalaj, depolama, organize sanayi bölgeleri, ağır sanayi sektöründe, savunma sanayisinde, lojistik, depolama, yükleme, taşıma ve tüm sanayi kollarında, taşıma kaldırma sektörünün İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ve Sakarya’da Hyundai İstif Tetaş yetkili bayisi olarak hizmet sunmaktadır. 

Çağdaş Forklift Hyundai forkliftlerde ve Zoomlion platform sistemlerinde İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli ve Sakarya’da yükseklerde güvenle üzerine çıkacağınız platformlarının tek yetkili bölge bayisidir. Özellikle, platform ve vinç kiralama firmalarının kullandığı Zoomlion platformlarının satış şubesidir.